Personal

Oss möter du i verkstadsmottagningen och på försäljningen. Totalt är vi över 30 anställda som jobbar för att ge dig bästa service.

Försäljning

Peter Appelskog

VD

peter@appelskogsbil.se

013-25 47 03

Johan Berggren

Försäljningschef

johan@appelskogsbil.se

013-25 47 02

Henrik Appelskog

Säljare

henrik@appelskogsbil.se

013-25 47 05

Peter Mattsson

Transportbilssäljare

peter.mattsson@appelskogsbil.se

013-25 47 09

Ulrik Kronström

Säljare

ulrik@appelskogsbil.se

013-25 47 06

Sebastian Falkhäll

Säljare

sebastian@appelskogsbil.se

013-25 47 08

Verkstad

Håkan Andersson

Verkstadschef

hakan@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Mårten Hearthly

Verkmästare

marten@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Rickard Lönnström

Reservdelschef/inköp

rickard@appelskogsbil.se

013-25 47 30

Joakim Holmlund

Reservdelar

joakim@appelskogsbil.se

013-254731

David Andersson

Garantiansvarig

david@appelskogsbil.se

013-25 47 23

Andreas Rehn

Kundmottagare - B2B servicerådgivare

andreas@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Marie Appelskog

Kundmottagare

mia@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Emma Johansson

Kundmottagare

emma@appelskogsbil.se

013-244728

Joachim Petersson

Tekniker

Senad Pandur

Tekniker

Leif Palm

Tekniker

Hans Nilsson

Tekniker

Hans-Göran Larsson

Tekniker

Ranko Kondic

Tekniker

Mats Johansson

Tekniker

Daniel Ivebrand

Tekniker

Mikael Helmer

Tekniker

Tobias Forss

Tekniker

Christoffer Engdahl

Tekniker

Micael Alkeskog

Tekniker

Ekonomi

Marie Friman Appelskog

marie@appelskogsbil.se

013-25 47 25

Pernilla Krüger