Personal

Oss möter du i verkstadsmottagningen och på försäljningen. Totalt är vi över 30 anställda som jobbar för att ge dig bästa service.

Försäljning

Peter Appelskog

VD

peter@appelskogsbil.se

013-25 47 03

Johan Berggren

Försäljningschef

johan@appelskogsbil.se

013-25 47 02

Henrik Appelskog

Säljare

henrik@appelskogsbil.se

013-25 47 05

Peter Mattsson

Transportbilssäljare

peter.mattsson@appelskogsbil.se

013-25 47 09

Ulrik Kronström

Säljare

ulrik@appelskogsbil.se

013-25 47 06

Sebastian Falkhäll

Säljare

sebastian@appelskogsbil.se

013-25 47 08

Verkstad

Håkan Andersson

Verkstadschef

hakan@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Mårten Hearthly

Verkmästare

marten@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Andreas Rehn

Kundmottagare

andreas@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Samuel Nystrand

Kundmottagare

samuel@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Marie Appelskog

Kundmottagare

mia@appelskogsbil.se

013-25 47 20

Rickard Lönnström

Reservdelschef/inköp

rickard@appelskogsbil.se

013-25 47 30

Carl Appelskog

Reservdelar

carl@appelskogsbil.se

013-25 47 30

Tony Vång

Tekniker

Joachim Petersson

Tekniker

Senad Pandur

Tekniker

Leif Palm

Tekniker

Hans Nilsson

Tekniker

Hans-Göran Larsson

Tekniker

Ranko Kondic

Tekniker

Mats Johansson

Tekniker

Daniel Ivebrand

Tekniker

Mikael Helmer

Tekniker

Tobias Forss

Tekniker

Christoffer Engdahl

Tekniker

David Andersson

Tekniker

Micael Alkeskog

Tekniker

Ekonomi

Marie Friman Appelskog

marie@appelskogsbil.se

013-25 47 25

Pernilla Krüger